Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maldini: ''Şampiyonluk istiyorum!'' Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Haberci03
S.Moderatör S.Moderatör
Haberci03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 466 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Maldini: ''Şampiyonluk istiyorum!''   Maldini: ''Şampiyonluk istiyorum!'' Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 12:57 pm

Maldini: ''Şampiyonluk istiyorum!''
AC Milan'ın efsaneleri arasına girmeyi başaran 39 yaşındaki kaptan Paolo Maldini 2008/09 Sezonu'nda hem Serie A'da hem de UEFA Kupası'nda şampiyonluğu hedeflediklerini dile getirdi. Başarılı savunmacı kendi performansından da memnun olduğunu belirtti.

2008/09 Sezonu hazırlıkları kapsamında Railways Kupası'na katılan ve ilk maçında Gennaro Gattuso'nun kendi kalesine attığı golle İspanyol Sevilla'ya 1-0 kaybeden AC Milan'da sakatlıktan dönen efsane kaptan ve savunma oyuncusu Paolo Maldini hem Serie A'da hem de UEFA Kupası'nda şampiyonluğu hedeflediklerini dile getirdi.

Kendi performansından da memnun olduğunu dile getiren Maldini "Önceliğimiz elbette Serie A, ancak UEFA Kupası'nı da alacağımızı umuyorum" dedi.

AA
Kullanıcı İmzası
Maldini: ''Şampiyonluk istiyorum!'' Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası