Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Efsane olmaya çalışacağım" Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Haberci03
S.Moderatör S.Moderatör
Haberci03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 466 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: "Efsane olmaya çalışacağım"   "Efsane olmaya çalışacağım" Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 2:26 pm

"Efsane olmaya çalışacağım"
Galatasaray'ın Werder Bremen'den transfer ettiği genç futbolcu Alparslan Erdem, Sarı-kırmızılı takımda kalıcı olmak istediğini belirterek, "Galatasaray'da şampiyonluklar yaşayarak burada bir efsane olmaya çalışacağım" dedi.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan genç futbolcu Alparslan Erdem, Galatasaray'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, Türkiye'nin en büyük takımında forma giyeceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Galatasaray'da kalıcı olmak istediğini söyleyen genç futbolcu, "Gelecek yıllara damgasını vuran bir sol bek olmak istiyorum. Galatasaray'da şampiyonluklar yaşayarak burada bir efsane olmaya çalışacağım" diye konuştu.

Teknik heyetin ve takımın büyük bir bölümünün Almanca konuşmasının kendisi için avantaj olduğunu dile getiren Alparslan Erdem, "Michael Skibbe'nin genç oyunculara verdiği desteği de biliyorum. Almanya'dan takip ediyordum. Bayer Leverkusen'de 6-7 genç oyuncuyu milli takıma sundu. Dortmund'tan önce de Almanya 20 Yaş Altı Milli Takımı'nı çalıştırmıştı. Bundesliga'da da çok sevilen hocaydı" ifadelerini kullandı. Turkcell Süper Lig'in çok güçlü bir lig haline geldiğini, yurtdışından çok iyi oyuncular geldiğini söyleyen Alparslan Erdem, Sarı-kırmızılı takıma çabuk alışacağını, Almanya'da yetişen oyuncuların da olmasınn uyum süresini kısaltacağını belirtti.

Sol bek olarak görev yaptığını, özellikle hücumda çok etkili olduğunu dile getiren genç futbolcu, "Ortalarımı daha da geliştirmem lazım. Hava hakimiyetinde boyum kısa olduğu için biraz problem yaşayabilirim. Hücuma desteği kendimde pozitif olarak görüyorum. Umarım bu transfer Galatasaray'a ve bana hayırlı olur. İnşallah şampiyonluk yaşarız" dedi. Oynadığı mevkide Galatasaray'da çok iyi futbolcular olduğunu bildiğini söyleyen Alparslan, kendisini bu rekabete hazır hissettiğini belirtti.

Takıma katıldıktan sonra var olan atmosferin çok güzel olduğunu belirten genç futbolcu, "Biraz da şaşırdım. İlk antrenman benim için heyecanlıydı. Çok güzel bir ortam var Galatasaray'da. Ben tüm takım arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Daha güzel günler olacak" dedi.

İHA
Kullanıcı İmzası
"Efsane olmaya çalışacağım" Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası