Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aslan'da Mevlüt sesleri ! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Haberci03
S.Moderatör S.Moderatör
Haberci03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 466 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Aslan'da Mevlüt sesleri !   Aslan'da Mevlüt sesleri ! Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 2:41 pm

Aslan'da Mevlüt sesleri !

Transfer arayışlarını sürdüren Galatasaray, Milli Takım oyuncusu Mevlüt'e yöneldi !3 Ağustos 2008 09:037. transfer olacak
Kaleyi Morgan de Sanctis, sol kanadı Alpaslan Erdem, stoper ve ön liberoyu Fernando Meira, hücum hattını Harry Kewell, Ferdi Elmas ve Yaser Yıldız’la takviye eden Galatasaray Yönetimi; bir santrfor alarak transferi kapatmayı planlıyordu. 7 Ağustos’a kadar yeni golcüyü kadroya katmak isteyen Sarı-Kırmızılılar; Brandao’nun (Shakhtar Donetsk) disiplinsiz hareketleri, Oliveira’nın (Real Zaragoza) yüksek maliyeti, Humberto Suazo’nun (Monterrey) ise Türkiye’ye sıcak bakmaması nedeniyle ortada kalmıştı. Yabancılardan sonuç alamayan yönetim, rotayı Fransa’ya, tanıdık bir isme çevirdi.

Sochaux dünden razı
Shabani Nonda-Ümit Karan ikilisinin son 5 hazırlık maçında tek gol bile atamaması üzerine girişimlerini hızlandıran Galatasaray’ın hedefindeki isim; Euro 2008’de yarı final oynayan Türkiye Milli Takımı’nda da görev alan Mevlüt Erdinç... Geçen sezon Fransa Birinci Ligi’nde 11 gole imzasını atan 21 yaşındaki oyuncuyla maddi anlaşma sağlandı. Daha önce Fenerbahçe’nin teklifine ‘hayır’ diyen Sochaux da içinde bulunduğu maddi çıkmazdan kurtulmak için Galatasaray ile masaya oturmaya dünden razı.... Aslan’ın Mevlüt’ün yanı sıra bir de sağ bek almayı planladığı vurgulandı.

İtiraflar!
Mevlüt, L’Equipe’e konuştu: “Şu anda her şeye açığım. Galatasaray’ın yanı sıra PSV de benimle ilgileniyor. Mükemmel bir sezon geçirdim ve ardından Euro 2008 Finalleri’ne katıldım. Bunun şans eseri olmadığını kanıtlamak istiyorum. Bana göre durumum değişti. Yönetimle konuşacağım...”

Fanatik
Kullanıcı İmzası
Aslan'da Mevlüt sesleri ! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası