Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Sinan'a verilen cezayı ağır görüyorum'' Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: ''Sinan'a verilen cezayı ağır görüyorum''   ''Sinan'a verilen cezayı ağır görüyorum'' Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 1:01 am

Önceki gün Borislav Mikiç'in alacağı nedeniyle 6 puanı silinen Diyarbakırspor'da Sinan Turan'a verilen 2 yıllık spordan men cezasının onanması Yeşil-Kırmızılı kulüpte şok etkisi yaratırken, Başkan Adnan Öktüren yaptığı açıklamada, Sinan Turan'a verilen cezanın ağır olduğunu söyledi!

Diyarbakırspor'da 16 Mayıs'ta BJK İnönü stadında oynan Eskişehirspor - Diyarbakırspor Play - Off maçında doping içeren madde kullandığı gerekçesiyle Tahkim Kuruluna giden Sinan Turan için 2 yıl spordan men cezası verildi.

Kulüp Başkanı Adnan Öktüren, Sinan Turan'a dopingi nedeniyle verilen cezanın onanmasını ağır bulduğunu belirterek "Futbol Federasyonu Tahkim kurulu, Profesyonel disiplin kurulu tarafından futbolcumuz Sinan Turan'a verilen 2 yıl men cezası ile kulübümüze verilen para cezası bizim için bir yıkım oldu. Zaten kulüp olarak kötü günler geçiriyoruz ve darbe üstüne darbe yiyoruz. 16 Mayıs'ta BJK İnönü stadında oynadığımız Eskişehirspor - Diyarbakırspor Play - Off maçında futbolcumuz doping içeren madde kullanımı nedeniyle ceza almıştı. Diyarbakırspor camiasının üzüntüsüne bende katılıyorum. Büyük bir değeri kaybettik. Bu karar kulübümüz için çok acı oldu" diye konuştu.

AA
Kullanıcı İmzası
''Sinan'a verilen cezayı ağır görüyorum'' Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası