Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kongre iptal, yönetim devam! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ßy_Kadaw®a
administratör administratör
ßy_Kadaw®a

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 210 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Reis Lakap :
MesajKonu: Kongre iptal, yönetim devam!   Kongre iptal, yönetim devam! Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 3:05 pm

Kongre iptal, yönetim devam!
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Malatyaspor'da yapılması beklenen olağanüstü kongrenin yönetim kurulu kararıyla iptal edildiği bildirilirken yönetimin de görevine devam etmesine oy çokluğuyla karar verildi.

Kulüp basın sözcüsü Ali Cengiz, Malatya İl Özel İdare Toplantı Salonu'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, yönetim kurulunun aldığı tarar gereğince dernekler yönetmeliğinin ilgili maddesine dayanarak kongrenin iptaline, yönetimin de görevine devam etmesine oy çokluğuyla karar verildiğini söyledi.

Cengiz, dernekler yönetmeliğinde böyle bir hakkın bulunduğunu savunarak, daha önceden çoğunluk sağlanamadığından ertelenen kongrenin iptalinin kararlaştırıldığını belirtti.

Cengiz, şöyle konuştu:
"Malatyaspor'un aldığı olağanüstü kongre kararının ardından salt çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle tarih ertelenmişti. Yönetimin yaptığı toplantıda görüşülerek, olağanüstü genel kurul toplantısının, dernekler yönetmeliğinin ilgili maddesi gereğince iptaline ve yönetim kurulumuzun görevine devam etmesine oy çokluğu ile karar verildi. Yasa gereği bir kere olmak şartıyla böyle bir hak var. Malatyaspor yönetimi görevine devam edecek."

Malatyaspor yönetimi, 27 Temmuz Pazar günü yapılmak üzere olağanüstü kongre kararı almış, geçtiğimiz pazar günü çoğunluk sağlanamadığı için kongre 3 Ağustos Pazar gününe ertelenmişti.

ajansspor
Kullanıcı İmzası
http://www.sonspor.eniyiforum.net
Kongre iptal, yönetim devam! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası