Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Problem çocuk Lincoln! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Haberci03
S.Moderatör S.Moderatör
Haberci03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 466 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Problem çocuk Lincoln!   Problem çocuk Lincoln! Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 2:31 pm

Problem çocuk Lincoln!
Galatasaray ile Brezilyalı yıldızı Lincoln arasındaki bağlar kopma noktasına geldi.

Geçen sezonun büyük bir bölümünde sakatlıklarla boğuşan ve Galatasaray'a beklenen katkıyı yapamayan Brezilyalı yıldız bu sezona da problemlerle giriyor.

Sezon başı antrenmanlarına geç gelen ve bu yüzden eleştirilere uğrayan Lincoln ise İstanbul'daki yakın dostları ile yaptığı sohbette, yönetimin kendisine ceza vermesini haklı bulduğunu ancak medyanın bitmek bilmeyen eleştirilerine karşı yönetimin kendisine sahip çıkmadığı için büyük kırgınlık yaşadığını ilettiği öğrenildi.

Lincoln yakın dostları ile yaptığı sohbette, "Ben geçen yıldan farklı olarak çok daha fazla çalışmak ve oynamak arzusundayım. Basın sürekli benim aleyhimde yazıyor. Ben antrenmanda sakatlandım ve tedavimle uğraşıyorum. Medya benle uğraşırken, kimse bana destek olmuyor. Böyle giderse sezonda Galatasaray'dan ayrılmak niyetindeyim" şeklinde konuştuğu ifade edildi.

AA
Kullanıcı İmzası
Problem çocuk Lincoln! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası