Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Okçu sevincimi taraftarıma saklamıştım!'' Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: ''Okçu sevincimi taraftarıma saklamıştım!''   ''Okçu sevincimi taraftarıma saklamıştım!'' Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:19 am

''Okçu sevincimi taraftarıma saklamıştım!'' Guiza_okcu_selami

''Okçu sevincimi taraftarıma saklamıştım!''
MTK Budapeşte ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçı öncesinde son hazırlık maçında Shakhtar Donetsk'i 2-1'le geçen Fenerbahçe'de 2. golü kaydeden yeni transfer Daniel Güiza "okçu" sevincini taraftarına sakladığını dile getirdi.

İşte Güiza'nın Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki ilk maçının ardından yaptığı açıklamalardan Ajansspor.com'un derledikleri :

"Tüm takım arkadaşlarımın mücadelesini görmekten çok mutluyum. İlk yarıdaki pozisyonlardan yararlanamadık ama ikinci yarı golleri bulduk. takımımın oyunundan son derece memnunum."

Semih benimle gerçekten çok ilgileniyor, bana çok yardımcı oluyor. Beni her konuda sonuna kadar destekliyor. Onunla birlikte oynamaktan çok memnunum.

"Burda olmaktan çok memnunum. Uzun yıllar bu takıma hizmet etmek isterim. Burada herkes birbirine yardımcı oluyor. Arkadaşlıktan çok etkilendim. İstanbul da çok güzel bir şehir"

"Okçu sevincimi gol attığım ilk maçta yapmadım. Buraya saklamıştım. Taraftarımın benim golümden sonra o sevinci görmesini istemiştim."

kaynak: ajansspor
Kullanıcı İmzası
''Okçu sevincimi taraftarıma saklamıştım!'' Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası