Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çakır resmen Ankaraspor'da Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
rOnaLdiNHo
administratör administratör
rOnaLdiNHo

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 208 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Çakır resmen Ankaraspor'da   Çakır resmen Ankaraspor'da Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 10:09 am

Ankaraspor, Gençlerbirliği'nden transfer ettiği Mehmet Çakır ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.Kulüp binasında gerçekleştirilen imza törenine, Ankaraspor Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek ve Mehmet Çakır katıldı.

Törende konuşan Gökçek, Ankaraspor olarak az ve öz transferler yaptıklarını belirterek, "Yaklaşık 2,5 yıldır Mehmet Çakır'ı takımda görmek istiyorduk. Sonunda başardık. İyi bir futbolcu, Ankaraspor'a çok yararlı olacak. Nokta transferlerimizden birisi. Kendisinin burada başarılı olarak milli takıma gideceğini umuyorum. Eğer sakatlık gibi bir durum olmazsa şu anda transferimiz bitmiş gibi görünüyor. Mehmet Çakır, son transferimiz" diye konuştu.

Mehmet Çakır ise Ankaraspor'un kendisine her fırsatta değer verdiğini ifade ederek, "Değer verdiklerini her fırsatta gösterdiler. Bana değer verenleri mahcup etmeyeceğim. Elimden geleni yapacağım. Kendime yeni bir sayfa açıyorum" dedi.

21.07.2008
Kaynak : DHA
Kullanıcı İmzası
http://sonspor.eniyiforum.net
Çakır resmen Ankaraspor'da Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası