Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Villarreal reddetti! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
rOnaLdiNHo
administratör administratör
rOnaLdiNHo

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 208 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Villarreal reddetti!   Villarreal reddetti! Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 10:24 am

Villarreal reddetti!
İspanyol spor gazetesi Marca, Villarreal takımının futbolcusu Marcos Senna'nın, Fenerbahçe'den gelen 3.5 milyon Avro'luk transfer teklifini reddettiğini yazdı.
Gazete, Fenerbahçe'nin Villarreal kulübün 10 milyon Avro bonservis ücreti, Brezilya asıllı İspanyol futbolcuya da sezon başına 3.5 milyon Avro'dan 3 yıllık sözleşme teklif ettiğini, ancak Villarreal'de kalmayı tercih eden Senna'nın bu teklifi kabul etmediğini belirtti. Senna'nın Brezilya televizyonuna yaptığı açıklamaya da yer verilirken, yıldız futbolcu, ''İspanya ile Dünya Kupası'nı oynamak istiyorum ve Villarreal ile Şampiyonlar Ligi'ni kazanmayı umuyorum. Bu benim rüyam. İspanya'da 6 yılımı doldurdum ve Villarreal'de olmaktan büyük zevk alıyorum'' dedi.

Senna ayrıca, Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Luis Aragones için ''Luis büyük bir adam ve Brezilya futbolunun bir hayranı. İspanya aynı gelenekten gelmese de bizden Brezilya gibi oynamamızı istiyordu'' yorumunda bulundu.

24.07.2008
Kaynak : AA
Kullanıcı İmzası
http://sonspor.eniyiforum.net
Villarreal reddetti! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası