Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fahri: ''Kırgınlığım yok desem..." Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
rOnaLdiNHo
administratör administratör
rOnaLdiNHo

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 208 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Fahri: ''Kırgınlığım yok desem..."   Fahri: ''Kırgınlığım yok desem..." Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 10:46 am

Fahri: ''Kırgınlığım yok desem..."
Beşiktaş'ın Avusturya kampında gösterdiği performansla göz dolduran, ancak sürpriz biçimde Konyaspor'a verilen siyah-beyazlı takımın eski oyuncusu Fahri Tatan, Beşiktaş'tan ayrılış şeklini eleştirdi.

Konyaspor ile bugün 2 yıllık sözleşme imzalayan ve imza törenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fahri, ''Kırgınlığım yok desem, yalan olur. Kırgınlığım var tabii ki. Transferim gerçekleşebilir, beni takımda görmek istemeyebilirler ama olayların bu şekilde gelişmesi çok yanlıştı'' dedi.

Kendisinin her zaman insanların yüzüne dürüstçe konuştuğunu ifade eden Fahri, ''Kimsenin gözüne baka baka yalan söylemedim. Kimsenin de arkasından iş çevirmedim. Yaşadığım olaylar açık olaylar. Herkes kararını verebilir. Şu an çok mutluyum. İnşallah herkes gerçek Fahri'yi görecek'' diye konuştu.

Transferiyle ilgili çok konuşulduğunu vurgulayan tecrübeli oyuncu, ''Haklı olduğumu biliyorum. Bana karşı aynı şeyi göremedim. Birçok kulübün beni ısrarla istediğini biliyordum. Haberim olmadan olaylar gelişti. Beşiktaş Kulübü en azından benimle konuşabilirdi. Fakat hepsi geride kaldı. Beşiktaş Kulübü de ekonomik olarak zor bir dönem geçiriyor zannedersem. Tam olarak bilmiyorum. 5-6 yıldır da herhangi bir futbolcuyu satarak para kazanamamış. Birçok oyuncuyu üstüne para vererek göndermiş. Herhalde benimle ilk parayı kazanmış oluyorlar. Tam emin değilim. Ama sonuçta bonservis bedeliyle gidiyorum. Benim Beşiktaş'a bedava geldiğimi herkes biliyor. Ama Beşiktaş Kulübü'ne para kazandırarak gidiyorum'' şeklinde konuştu.

Kırgın olduğu kişilerin bulunduğunu kaydeden Fahri, ''Ama bu saatten sonra bunları düşünmek istemiyorum. Konyaspor ile 2 yıllık sözleşme imzaladım. Başkanımız çok iyi bir insan. Kendisiyle görüştüm ve elimden geleni yapacağımı söyledim. Uzun yıllardır futbol oynuyorum. Çok değişik anlar yaşıyorum. Bana gerçekten güveniyorlar. Büyük beklentileri var. Bu bana yük getirmiyor. Çok rahatım. Konyaspor'a çok şeyler vereceğime inanıyorum. Belli bir tecrübeye ulaştığımı hissediyorum. Artık Konyaspor'a nasıl yararlı olacağımı düşünüyorum'' dedi.

Beşiktaş Kulübü'nün kendisi için iyi bir teklif geldiği anda düşünmeden kabul ettiğini dile getiren Fahri Tatan, ''Onlar kabul ettiyse benim için sorun yok. Profesyonel oyuncuyum, isteklerim doğrultusunda kim imkan verirse oraya giderim. Kamp dönüşü havalimanında 'Nerede istersem, orada oynarım' demiştim. Konyaspor ile görüştük. Bana en iyi imkanları onlar sundu. Ben de seve seve forma giyeceğimi söyledim'' diye konuştu.

-ERTUĞRUL SAĞLAM'A ELEŞTİRİ-

Fahri, Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ı da eleştirdi.

Transferi öncesi Sağlam ile bir görüşme yapmadığını, daha sonra görüştüğünü ifade eden Fahri, şunları söyledi:

''Kendisi bundan son anda haberdar olduğunu söyledi. Aynı şeyin kendisinin başına geldiğini söyledi. Ama kendisine böyle bir bonservis fiyatının verilmediğini dile getirdi. Önerilen fiyatın yüksek olduğunu, kendisinin de fazla bir şey söylemediğini ifade etti. Bu tatmin edici bir açıklama olmadı. Ben bir takımın hocası olsam, benden habersiz kimse gönderilemez. Hele benim oyuncumsa... Ama bunlar önemli değil. Bütün kamuoyu bunun kararını çok iyi veriyor. Ben kendime çok güveniyorum. Beşiktaş kampında iyi seviyeye gelmiştim. İyi form yakalamıştım. Kampın en çalışkan oyuncusu olduğumu herkes söylüyordu. Birileri oyunu bu şekilde oynuyor. Bizim de uymamız lazım. Artık benim için yeni bir sayfa açılıyor. Beşiktaş defteri kapanmıştır.''

22.07.2008
Kaynak : AA
Kullanıcı İmzası
http://sonspor.eniyiforum.net
Fahri: ''Kırgınlığım yok desem..." Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası