Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Ayrılmayı düşünmedim" Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: "Ayrılmayı düşünmedim"   "Ayrılmayı düşünmedim" Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 10:37 am

"Ayrılmayı düşünmedim"
Beşiktaş'la sözleşme yenileyen milli futbolcu Gökhan Zan, açıklamalar yaptı! "Amacım burada başarılı olmak ve futbolu Beşiktaşlı Gökhan olarak bırakmak" diyen Gökhan, birçok yabancı takımdan teklif almasına rağmen siyah-beyazlılardan ayrılmayı düşünmediğini söyledi!

24 Temmuz 2008 , 15:58

Siyah-beyazlı takımın Avusturya'da yaptığı ilk antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan milli futbolcu Gökhan Zan, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 45 günlük bir kamp dönemi geçirdiklerini ve şampiyonada Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi. Zan, "Bu mutluluğu hem yaşayıp hem de ülkemize yaşattığımız için çok gururluyuz. Önemli olan bu başarıyı sürdürmektir" diye konuştu.

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu ile kafası rahat olsun diye transfer görüşmesi yapmama konusunda hemfikir olduklarını vurgulayan Gökhan Zan, "İlk yaptığım görüşmede anlaşmaya vardık. Bu süreçte yazılanlar kesinlikle doğru değildir. Ben birçok yabancı takımdan teklif almama rağmen hiçbir zaman Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmedim. Amacım burada başarılı olmak ve futbolu Beşiktaşlı Gökhan olarak bırakmak. Çünkü Beşiktaş bana çok şey kazandırdı ve ben burada Beşiktaşlı Gökhan oldum" dedi.

Takımın eskilerinden ve büyüklerinden birisi olduğuna değinen Gökhan Zan, yeni kaptanlar Delgado ile Nobre başta olmak üzere bütün takım arkadaşlarına yardımcı olayı kendisine görev bildiğini belirtti.

Takıma yapılan takviyelere de değinen Gökhan Zan, "Yeni yapılan transferlerle defansımız daha güçlendi. Önümüzdeki sezonda çok büyük bir rekabet yaşanacak ve bu rekabette kesinlikle Beşiktaş'ın yararına olacaktır. Amacımız sezona iyi başlayarak, sezon sonunda da şampiyonluk ipini göğüslemek olacaktır" şeklinde konuştu.

Sakatlık konusuna da değinen Zan, sözlerini şöyle tamamladı:
"Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. En kısa zamanda da takım arkadaşlarımla aramda olan açığı kapatacağıma inanıyorum."

ajansspor
Kullanıcı İmzası
"Ayrılmayı düşünmedim" Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası