Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Orta grubun üstünde oluruz!" Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: "Orta grubun üstünde oluruz!"   "Orta grubun üstünde oluruz!" Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 10:40 am

"Orta grubun üstünde oluruz!"
Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren ve pazartesi günü hazırlık kampı için İtalya'ya gidecek olan Gaziantepspor'da teknik direktör Nurullah Sağlam bu sezon ligde üst orta ve alt grubun oluşacağını ve kendilerinin de orta grubun üstünde yer alacağını dile getirdi.

25 Temmuz 2008 , 10:13

Celal Doğan Tesisleri'nde Teknik Direktör Nurullah Sağlam yönetiminde sürdürülen birinci etap çalışmalarında sona gelindi. Kondisyon ağırlıklı olarak günde çift antrenman şeklinde yapılan çalışmalarda, futbolcuların neşeli ve hırslı olmaları teknik heyet ve yönetimi sevindirirken, futbolcular da yapılan yoğun ve tempolu çalışmaların semeresinin ligde alınacağına inanıyor.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, Gaziantep'teki hazırlıkları bugün yapacakları antrenman sonrasında tamamlayacaklarını ve futbolculara Cumartesi ve Pazar günü izin verileceğini belirtti. Sağlam, "İki günlük iznin ardından İtalya'ya gideceğiz. İtalya'da üst düzey takımlarla özel maçlar yapacağız. İtalya'da yapacağımız kampla eksikliklerimizi giderip tekrar yurda döneceğiz. Sezonun son hazırlık bölümünü de yine kendi tesislerimizde tamamlayarak lige geçeceğiz" dedi.

Turkcell Süper Lig'de bu sezon birbirinden güçlü takımlar bulunduğunu kaydeden Sağlam, "Özellikle İstanbul takımları ve Trabzonspor biraz daha farklı kadrolara sahip ve lige belki biraz daha avantajlı olarak başlayacaklar. Ben bu gruba girecek belki bir belki iki takımın sürpriz yapacağını düşünüyorum. Ligde geçen senelerden farklı olarak bir orta grup oluşacağını tahmin ediyorum ve onun altında da bir alt grup oluşur. Yani ligin geçen senelerdeki gibi bir üst grup ve onun altındakiler şeklinde olmayacağını tahmin ediyorum. Gaziantepspor ise oluşacak orta grubun üst sıralarında yer alır diye düşünüyorum ve bu da bizim için başarı olur" diye konuştu.

Gaziantepsporlu genç yetenekler Ferdi ve İsmail ise çalışmaların zevkli ve yorucu geçtiğini ifade ederek, "Takımda tecrübeli ağabeylerimizin de desteği ile arkadaşlık ve uyum çok iyi. Bu da takımdaki motivasyonu her geçen gün artırıyor. Yoğun ve tempolu geçen antrenmanların semeresini ligde alacağız" şeklinde konuştular.

ajansspor
Kullanıcı İmzası
"Orta grubun üstünde oluruz!" Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası