Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Ekim'den önce zor!" Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: "Ekim'den önce zor!"   "Ekim'den önce zor!" Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:35 pm

"Ekim'den önce zor!" Nihat_milli_uzgun

"Ekim'den önce zor!"
Futbolun Avrupa'daki patronu UEFA; resmi internet sitesi www.uefa.com'da milli futbolcumuz Nihat Kahveci'yle sakatlığı ve gelecek sezon hakkındaki düşünceleriyle ilgili bir röportaj yaptı. Hala iyileşme sürecinde olduğunu dile getiren Nihat, Ekim'den önce sahalara dönmesinin zor olduğunu belirtti.

Milli takımımızın Hırvatistan'la EURO2008 finallerinde oynadığı çeyrek final maçında sakatlanan ve Almanya karşısında yarı final mücadelesine çıkamayan yıldız oyuncumuz Nihat Kahveci futbolun Avrupa'daki patronu UEFA'nın resmi internet sitesi www.uefa.com'a konuk oldu.

Nihat'ın sakatlığı ve gelecek sezon planlarıyla ilgili açıklamalarda bulunduğu röportaj UEFA'nın flaşlarındaydı.

Nihat yaşadığı sakatlığı geçirdiği yoğun sezona bağlarken, henüz iyileşme sürecinde olduğunu ve Ekim'den önce forma giymesinin zor olduğunu dile getirdi.

Nihat'ın 34 lig maçında kaydettiği 18 golün Villarreal'in La Liga'da 2007/08 Sezonu'nu ikinci sırada tamamlayabilmesinde önemli rol oynadığını belirten UEFA; Joseba Llorente, Edmílson, Ariel Ibagaza ve Jozy Altidore takviyelerinin gelecek sezon da olumlu futbol sergilenmesini sağlayacağını iddia etti.

"Sezonun ilk birkaç maçını kaçıracak olsam da sabırlı olmam gerektiğini biliyorum, daha önce de bu tarz sakatlıklar yaşadım. Henüz iyileşme sürecindeyim ama bacağımın durumu ilk halinden çok daha iyi, en azından artık yürürken canım yanmıyor. Kulübün doktorlarına güveniyorum, tedavimi en iyi şekilde takip ettiklerinden şüphem yok."

"Şu anda en çok üzüldüğüm konu takım arkadaşlarımdan ayrı çalışmak durumunda kalmak. Ancak çok çalışıyorum ve kuvvet kazanıyorum. Döndüğümde aynı performansla mücadele edebileceğime inanıyorum."

kaynak:ajansspor
Kullanıcı İmzası
"Ekim'den önce zor!" Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası