Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nereden çıktı ABD! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
rOnaLdiNHo
administratör administratör
rOnaLdiNHo

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 208 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Nereden çıktı ABD!   Nereden çıktı ABD! Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 10:14 am

Nereden çıktı ABD!
A Milli Takım Coach’u Tanjeviç, İtalya’dan dönüp işbaşı yaparken, hazırlık dönemi hakkında ilginç açıklamalar yaptı. Tanjeviç, “Bu maçları erken oynayacak olmamızdan dolayı hazırlık programımızda değişiklik olacak. Bu bizim işimizi biraz zorlaştıracak. Kısa zaman içerisinde belli bir form seviyesine ulaşmak zorundayız. Çünkü oynayacağımız takımlar üst seviyedeler. Onun için işimiz biraz zor. Önümüzdeki günlerde yapacağımız çalışmalar öncekilerden biraz farklı olacak. Hazırlıkların başında basketbol oynatmak zorunda kalacağız. Aslında ben böyle bir şey yaptırmam” dedi.
Tanjevic gençlere güveniyor

Takımın genç oyunculardan kurulu olduğunu kaydeden Tanjevic, “Sadece 4 tane daha önce bu heyecanı yaşamış oyuncu var. Genç oyuncuların çoğu iyi bir sezon geçirdiler. Geçen sezon yeterli ilerlemeyi gösterdiler, tahminlerime göre bu ilerlemeyi devam ettirecekler. Bu oyunculardan iyi bir takım olacak” diye konuştu. İlk önce Avrupa Şampiyonası eleme maçlarını geçmeyi hedeflediklerini belirten Tanjevic, “Umarım elemelerden çıktıktan sonra Avrupa Şampiyonası’na gidip güzel şeyler yapacağız. Kolay olmayacak biliyorum. Ama ben inanıyorum. Biz bunu başaracağız” diyerek sözlerini tamamladı.

22.07.2008
Kaynak : Fanatik
Kullanıcı İmzası
http://sonspor.eniyiforum.net
ßy_Kadaw®a
administratör administratör
ßy_Kadaw®a

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 210 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Reis Lakap :
MesajKonu: Geri: Nereden çıktı ABD!   Nereden çıktı ABD! Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 12:20 pm

4 tecrubelı varmıs yanınada bır tane acemi var tamamlasın ısde guzel takım olur
Kullanıcı İmzası
http://www.sonspor.eniyiforum.net
Nereden çıktı ABD! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası