Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Ben Mourinho değilim!" Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: "Ben Mourinho değilim!"   "Ben Mourinho değilim!" Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:44 pm

"Ben Mourinho değilim!" Felipe_scolari01

"Ben Mourinho değilim!"
Chelsea'nin yeni manajeri Brezilyalı Luis Felipe Scolari takıma geldiği günden beri Jose Mourinho'yla kayaslanmaktan rahatsızlık duyduğunu dile getirdi. Kendi seçimlerinden asla vazgeçmeyeceğini belirten Scolari "Ne şekilde olursa olsun, önemli olan kazanmaktır" dedi.

"Futboldaki tek doğru; kazanmaktır. Galip geldiğiniz sürece kimse ne şekilde oynadığınızı sorgulamaz. Chelsea'de de daha önce çalıştırdığım takımlarla yakaladığım başarıları hedefliyorum, kazanmak istiyorum."

"Ben Jose (Mourinho) değilim, kimse oyun stillerimizi kıyaslamasın. O oynattığı futbolla başarı yakalamış olabilir, başka şekilde başarılı olunamayacağı iddia edilemez."

EURO2008 finalleri sonrası portekiz Milli Takımı'ndaki görevinden ayrılan ve Chelsea'nin başına geçen Brezilyalı Luis Felipe Scolari takıma geldiği günden beri Jose Mourinho'yla kayaslanmaktan rahatsızlık duyduğunu dile getirdi.
kaynak:ajanspor
Kullanıcı İmzası
"Ben Mourinho değilim!" Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası