Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Behrami West Ham'da! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Behrami West Ham'da!   Behrami West Ham'da! Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 12:23 am

Behrami West Ham'da! ValonBehrami_Isvicre01

Behrami West Ham'da!
Premier Lig ekiplerinden West Ham United, Lazio'nun İsviçreli milli oyuncusu Valon Behrami'yi 5 milyon Pound karşılığında renklerine bağladı. Sağlık kontrolünden geçen 23 yaşındaki orta saha oyuncusu yeni takımıyla 5 yıllık kontrata imza attı.

EURO2008 finalleri sonrası West Ham yönetimiyle görüştüm, benimle ilgilendiklerini belirttiler. Takımla ilgili gelecek planları beni çok etkiledi ve kararımı vermekte gecikmedim. Şimdi West Ham'la çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyorum."

West Ham United'ın 5 milyon Pound karşılığında renklerine bağladığı isviçreli Valon Behrami sağlık kontrolünden geçtikten sonra resmi sözleşmeye imza attı.
kaynak:BB
Kullanıcı İmzası
Behrami West Ham'da! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası