Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Pite gelmemek hataydı!" Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ßy_Kadaw®a
administratör administratör
ßy_Kadaw®a

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 210 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Reis Lakap :
MesajKonu: "Pite gelmemek hataydı!"   "Pite gelmemek hataydı!" Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 12:26 pm

"Pite gelmemek hataydı!"
McLaren'in İngiliz pilotu Lewis Hamilton Hockenheim'da damalı bayrağı ilk sırada gördüğü 31. Almanya Grand Prixi sonrası düzenlediği basın toplantısında güvenlik aracı pistteyken pite gelmemenin hata olduğunu ancak yarışı yine de kazanmış olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

20 Temmuz 2008 , 20:22

"İyi bir start gerçekleştirdik ve ilk bölümde önemli bir zaman avantajı yakaladık. Timo'nun (Glock) kazası yarıştaki dengeleri değiştirdi. Güvenlik aracı pistteyken pite gelmek gerekirdi, bu noktada takım olarak hata yaptık."

"Bu hatayı telafi edebilmek için kalan turlarda gaza yüklenmem gerektiğini biliyordum, ben de aynen öyle yaptım."

Nelson Piquet: "Güvenlik aracının ardından aracı ve özellikle de lastikleri çok zorlamamam gerektiğini biliyordum. Lewis (Hamilton) çok hızlıydı, onu arkamda tutamayacağımı fark ettim. Ancak Felipe (Massa) benden yavaştı."

Felipe Massa: "Arabada hafta sonu boyunca denge sorunu yaşıyordu, yarışta buna bir de frenler eklendi. Orta sertlikteki lastikler de umduğum performansı vermeyince istediğim hıza ulaşamadım."

ajansspor
Kullanıcı İmzası
http://www.sonspor.eniyiforum.net
"Pite gelmemek hataydı!" Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası