Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2014'e kadar Barça'da Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Haberci03
S.Moderatör S.Moderatör
Haberci03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 466 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: 2014'e kadar Barça'da   2014'e kadar Barça'da Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:28 pm

İspanya La Liga takımlarından Barcelona'nın ve İspanya Milli Takımı'nın vazgeçilmez oyuncusu Andres İniesta Barcelona ile sözleşmesini 2014 yılına kadar uzattı.

Barcelona başkanı Joan Laporta ile yapılan görüşmeden sonra İniesta ile yıllık 5 milyon avro karşılığında anlaşma sağlandığı belirtilirken, sözleşmesinde 150 milyon avro karşılığında serbest kalabileceğine dair özel bir madde de eklendiği ifade edildi.

Yapılan yeni kontrat ile yüzünde güller açan İspanyol oyuncu, "Ben hiçbir zaman Barcelona'dan ayrılmak istemedim, hatta daha Barca ile daha uzun bir sözleşme de yapmak isterdim" açıklamasında bulundu.

Eski teknik direktörü Frank Rijkaard ile yıldızı parlayan 24 yaşındaki oyuncu şimdi Barcelona taraftarının hayranı olmuş durumda.

AA
Kullanıcı İmzası
2014'e kadar Barça'da Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası