Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Taraftara 10 numara sözüm var!" Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ßy_Kadaw®a
administratör administratör
ßy_Kadaw®a

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 210 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Reis Lakap :
MesajKonu: "Taraftara 10 numara sözüm var!"   "Taraftara 10 numara sözüm var!" Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 11:14 am

Gaziantepspor, yeni sezon hazırlıklarını günde çift idmanla kendi tesislerinde sürdürüyor. Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl da, Celal Doğan Tesisleri'ne gelerek takımın çalışmasını izledi. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan Başkan Kızıl, sezon bittikten sonra teknik heyetle kadroyu değerlendirdiklerini ve gidecek futbolcuları belirlediklerini belirterek, "Daha sonra teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başladık. Nokta transferler yapmaya çalışıyoruz. Şu ana kadar doğru transfer yaptığımıza inanıyorum. Taraftarlara '10 numara' bir futbolcu getireceğime dair söz vermiştim. Bu '10 numara' için çok az bir zaman kaldı. Hatta 2 gün bile bu konuda uzun bir süre sayılabilir. Bir de santrafor için görüşmelerimiz sürüyor. Transferleri bizzat ben takip ediyorum. Önceliğimiz 10 numarayı getirmek. Ondan sonra hata yapmadan, paramızı çarçur etmeden iyi transfer yapmak. Millet deniz kenarında tatil yaparak stres atarken, ben transfer çalışmalarının stresini yaşıyorum" diye konuştu.

Göreve geldiği günden itibaren Gaziantepspor'un başarısı için gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Kızıl, "Gerek maddi gerekse manevi sıkıntılardan dolayı kötü günler yaşadık. Ben düşündüm ve karar verdim, bu işi yapacağım diye. Biz de kolları sıvadık, her şeyimle maddi ve manevi olarak Gaziantepspor'un başarısı için çalışıyorum. Her gün daha iyiye gittiğimize inanıyorum. Çok iyi, özlenen, taraftarların beklentisine cevap verecek bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Gaziantepspor'un, önümüzdeki yıllarda daha iyi olacağına inanıyorum" dedi.

Yönetim kurulunda görev dağılımının kendisinin rahatsızlığından dolayı yapılamadığına dikkat çeken Kızıl, "Önemli olan Gaziantepspor'un başarılı olması. Yönetimde herhangi bir sıkıntı yok. Gaziantepspor başarılı olmazsa, görev dağılımını yapmışsınız neye yarar. Bir hafta izin kullanacağım ardından görev dağılımını da yaparız" ifadelerini kullandı.

Başarılı defans oyuncusu Bekir İrtegün'ü Beşiktaş'ın istediği yönünde basında haberler çıktığının hatırlatılması üzerine ise Kızıl, "Yıldırım Demirören benim arkadaşım. Hemen hemen her gün görüşüyoruz. Onun da benim de bu konuda bildiklerim gazetelerden okuduklarımız. Ne onun ne de benim bu konudan haberimiz yok. Yani Bekir ile ilgili bize gelen herhangi bir transfer teklifi yok. Hepsi gazetelerde çıkan haberlerden ibaret. Ama öyle bir durumda biz futbolcularımızın önünü açarız. Ancak biz bu sezon iyi bir takım oluşturuyoruz. Onun için de takımın iskeletini de bozmak istemiyoruz" dedi.

Başkan Kızıl, Konyaspor'un istediği Erdal Kılıçaslan'ın Gaziantepspor'da kalmak istediğini, kendilerinin de oyuncunun fikrine saygı duyarak takımda kalmasına izin verdiklerini söyerek, "Konyaspor istemesine rağmen Erdal Kılıçaslan burada kalmayı tercih etti, o da bizim evladımız tabiki takımda kalacaktır" ifadelerini kullandı. Teknik Direktör Nurullah Sağlam ise, sezon hazırlıklarının ilk aşamasının son haftasına girdiklerini belirterek, "Her şey istediğimiz doğrultuda devam ediyor. Sakatlık konusunda sıkıntımız olmadı. Bu bizim için sevindirici oldu. Hafta sonuna kadar da böyle devam ederse İtalya'ya tam kadro gideriz. Son bir iki rötuş var. Onu da hafta sonuna kadar hallederiz" diye konuştu.

ajansspor
Kullanıcı İmzası
http://www.sonspor.eniyiforum.net
"Taraftara 10 numara sözüm var!" Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası