Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sheva Moskova yolcusu mu? Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Haberci03
S.Moderatör S.Moderatör
Haberci03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 466 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Sheva Moskova yolcusu mu?   Sheva Moskova yolcusu mu? Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:32 pm

Sheva Moskova yolcusu mu?
İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea'nin Ukraynalı yıldız oyuncusu Andriy Shevchenko ile Rusya Premier Lig takımlarından FC Moskova'nın ilgilendiği iddia edildi.

FC Moskova'nın menajeri Oleg Blokhin'in İngiliz gazetelerine verdiği demecinde, "Biz kaliteli bir forvete ihtiyaç duyuyoruz ve ben de Andriy Shevchenko'yu çok beğeniyorum. Buraya onu görmeye geldim. Biz zaten Shevchenko ile Ukrayna Milli Takımı'nda da bir arada çalıştık." açıklamasında bulundu.

Ukraynalı yıldızı almak için Rus temsilcisinin, tecrübeli forvete Chelsea'den daha fazla para ödemesi gerekiyor. Shevchenko, Premier Lig ekibinden haftalık 180 bin avro kazanıyordu.

AA
Kullanıcı İmzası
Sheva Moskova yolcusu mu? Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası