Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kimse mucize beklemsin Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: kimse mucize beklemsin   kimse mucize beklemsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 9:11 pm

kimse mucize beklemsin JozsefGarami_mtk_teknikdirektor

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turundaki rakibi Macaristan'ın MTK Budapeşte takımında, teknik direktör Jozsef Garami, "Çok güçlü bir takımla oynayacağız. Kimsenin bizden mucize beklemeye hakkı yok" dedi.

Sabah yapılması planlanan antrenmanı iptal ederek Fenerbahçe'nin maç kasetlerini izleyen MTK Budapeşte takımında, teknik direktör Jozsef Garami, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin maç kasetlerini oyuncularına saatlerce izlettiğini belirterek, "Beklediğimden çok daha güçlü bir Fenerbahçe gördüm. Sarı-lacivertli takımın futbolcuları koşmuyor, adeta uçuyorlar. Semih'e ise markaj yapacak futbolcu göremiyorum. O kadar çok koşuyor ki onu savunacak oyuncu daha ilk yarıda yorulur. Çok ciddi bir takımla oynayacağız. İki kulübün futbolcularının değeri ortada. Dolayısıyla kimsenin bizden mucize beklemeye hakkı yok. Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda çok koşarak ve iyi savunma yaparak Türkler'i durdurmaya çalışacağız. Budapeşte'ye iyi bir sonuçla gelmek için gayret göstereceğiz" diye konuştu.

MTK Budapeşte'nin milli kalecisi Ferenç Vegh ise ellerinden gelen her şeyi sahaya yansıtacaklarını vurgulayarak, şunları söyledi:
"Türkler bizden beyaz bayraklarla teslim olmamızı beklemesinler. 8 sene önce turu geçen taraf biz olmuştuk. Şimdi neden olmasın? Fenerbahçe'nin değeri ortada, dünya yıldızlarının oynadığı bir kulüp. İstanbul cehenneminden en iyi sonuçla çıkmak için ben ve genç arkadaşlarım savaşmaya hazırız. Ümidim 6 Ağustos'ta Budapeşte'de yapılacak rövanş maçına iyi bir skorla çıkmak."

Basına kapalı olarak yapılan akşam antrenmanında ise teknik direktör Garami'nin futbolcularına taktik çalışması yaptırdığı öğrenildi.

MTK Budapeşte, yarın öğle saatlerinde özel bir uçakla Türkiye'ye hareket edecek.

kaynak:ajansspor
Kullanıcı İmzası
ßy_Kadaw®a
administratör administratör
ßy_Kadaw®a

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 210 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Reis Lakap :
MesajKonu: Geri: kimse mucize beklemsin   kimse mucize beklemsin Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:05 pm

fuybol 90 dakika top yuvarlak hiç belli olmaz ancak fenerbahçe karşısınmda pek şansları olduğunu söyleyemem ..
Kullanıcı İmzası
http://www.sonspor.eniyiforum.net
kimse mucize beklemsin Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası