Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ertuğrul Sağlam’dan Açıklama Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
rOnaLdiNHo
administratör administratör
rOnaLdiNHo

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 208 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Ertuğrul Sağlam’dan Açıklama   Ertuğrul Sağlam’dan Açıklama Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 11:20 am

Ertuğrul Sağlam’dan Açıklama
29.07.2008 11:02

Bugün Akşam Gazetesi'nde “Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım” başlığı ile yayımlanan yalan haberle ilgili Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın açıklamasıdır:
“Haberde yer alan, geçen sezon bir kamp sırasında İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında bir tatsızlık yaşandığı, bunun üzerine benim Üzülmez’e “Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım” dediğim iddiaları, tamamen yalan ve iftiradır.

Meriç Müldür imzasıyla yayımlanan ve içeriği tamamen hayal ürünü olan bu sözde haber, Takımımız'ın birlik ve düzenini bozmak üzerine kurulu düzmece bir senaryodur.

Bahsi geçen sözde haberde iddia edildiği gibi böyle bir olay asla yaşanmamış ve benim karakterimdeki bir teknik adamla oyuncusu arasında yaşanması da sözkonusu dahi olmayacak bir polemiktir.

Camiamız’ın ve spor basınının bu tarz yalan haberlere itibar etmemesini önemle rica ederim.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.”

Ertuğrul Sağlam

Kullanıcı İmzası
http://sonspor.eniyiforum.net
Ertuğrul Sağlam’dan Açıklama Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası