Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Toraman'ı şikayet etmedim!'' Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: ''Toraman'ı şikayet etmedim!''   ''Toraman'ı şikayet etmedim!'' Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 8:18 pm

''Toraman'ı şikayet etmedim!''
Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez, bir gazetede kendi adının da yer aldığı haberi yalanladı. Üzülmez, İbrahim Toraman'ı teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a şikayet ettiği ve Sağlam'ın da "Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım" dediği iddialarının asılsız olduğunu belirtti.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesine açıklama yapan İbrahim Üzülmez, "Haberde yer alan, geçen sezon bir kamp sırasında İbrahim Toraman'ın yemek kurallarına uymadığı, benim bu durumu Ertuğrul Sağlam'a ilettiğim, hocamın da, (Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım) dediği şeklindeki iddialar tamamen asılsızdır" dedi.

İbrahim Üzülmez, açıklamasına daha sonra şunları kaydetti:
"İddia edildiği gibi ne kampta bir yemek tartışması, ne de hocam Ertuğrul Sağlam'ın bu tarz ifadeleri asla olmamıştır. Ertuğrul Sağlam veya herhangi bir teknik adamın futbolcusuna bu şekilde konuşmalar yapması da düşünülemez."

ajansspor
Kullanıcı İmzası
''Toraman'ı şikayet etmedim!'' Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası