Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

G.Saray kadrosuna ilginç yorum Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: G.Saray kadrosuna ilginç yorum   G.Saray kadrosuna ilginç yorum Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 10:27 pm

Fenerbahçeli taraftarlar yeni sezona az bir zaman kala ezeli rakipleri Galatasaray'ın kadrosunu ele aldı. İlginç yorumlar var.

G.Saray kadrosuna ilginç yorum 21088

Fenerbahçeli taraftarlar yeni sezona az bir zaman kala ezeli rakipleri Galatasaray'ın kadrosunu ele aldı. Sarı laciverte gönül verenler, farklı yorumlar yaparak rakiplerinin kadrosunu inceledi.

Khan_alex20: Bu kadronun pek iş yapabileceğini sanmıyorum. Geçen sene ofsayttan atılan goller onun yanında beleş penaltılarla şampiyon olmak kolay. Benim için önemli olan Avrupa'da ne yapacaklarıdır. UEFA'ya giderler, gruptan çıkıp bir üst turda elenirler.

smile35: Bence kadroları bizimkinden iyi.

Deep Navy: Galatasaray'ın en iyi oyuncusu Adnan, her türlü şeytanlık var.

Ümit Güngör: Ne çok iyi ne çok kötü, fena sayılmazlar bence.

akciğer12: Dandik!

gfb-mert: Ben gayet iyi buluyorum, ama Şampiyonlar Ligi'ne kalmaları imkansız, UEFA'da başarılar diliyorum.

twilight69: Olay Galatasaray'ın kadrosunda falan değil, bu inanç meselesi.

kerim: Orta sahaları bizden iyi ama genel kadroları bizden iyi değil. Ancak hiç bir takım bize oynadığı gibi sert ve mücadeleci oynamıyor.

HüseyinAkçay: Kadroları en az bizimkisi kadar güçlü‚ hatta Aurelio´nun gidişinden sonra bence, onların kadrosu daha iyi.

FABİO: Tek avantajları Türkiye Ligi'ne uyum sağlayabilecek bi kadroları var.

equilibrium: Ellerindeki malzemeler dünyanın en iyi malları olsa bile onları birleştirip en iyi şekilde sunabilecek bir aşçıları olmadıktan sonra neye yarar. Getirdikleri hoca benim gözümde Lorant´tan bile daha köylü‚ toy bir hocadır.

_sandiego: Yetersiz, zayıf ve çapsız buluyorum.

Ahmet75: İmkanlarına kıyasla iyi transfer yapıyorlar iki yıldır.

Eren82: Bu sene Şampiyonlar Ligi'nde şöyle güzel bir yarı final mücadelesi görürsek Fenerbahçe-Galatasaray‚ şaşırmam açıkçası.

HAKAN TOKER: Kadroları geçen seneye iyi, ama asla şampiyon olamazlar.

tarduFB: hakemli mi hakemsiz mi?

Dt.JayJayOkocha: Yumuşak

bartuc1972: Bizim 11 daha iyi, Galatasaray'ın 18. Tenik direktör konusunda çok öndeyiz. Bu sene Galatasaray'da disiplin skandallarına hazır olur. Geçen seneki piyango şampiyonluk zaten rehavete itmiştir.

alper inal: Biz dalga geçelim daha gülelim burada, kadrolarına Meira'yı aldılar bizim Edu'dan çok daha iyi bir isim.

hakanaykut: Bence iyi oyuncuları var, bizden giden Servet mesela. Resmen bir serveti tepmişiz.

murat ünlüler: Türkiye'de şampiyonluk kazanmak için çok ideal kadroları var.

Mithrandir: Türkiye Ligi için çok iyi, kadroları çok geniş, tüm hakemler ve yan hakemler onlarla, maç kaybetmezler.

semihsession: UEFA'da gruptan bile çıkamaz Galatasaray. Belki Türkiye için yeterli ama Avrupa'da zayıf.

Lama1907: Galatasaray kadrosu şampiyon olur diye yazanlar gerçekten bizden mi yoksa Galatasaraylı mı? Merak ettim, onların kadrosu şampiyon olursa bizim kadro ne olur acaba?

FB 06: Mutlaka bir sağ bek, sol kanat, forvet ve kaleci olmak üzere dört transfer yapmalıyız. Daha azı kurtarmaz.

strand: Burası için gayet iyi Avrupa'da bile biraz iş yapabilirler dişli rakip geldiğinde hemen dağılacaklardır. Türkiye'de bu kadar güzellik yapılırken böyle kadro için para harcamaları israf.

Kaynak: Antu.com
Kullanıcı İmzası
G.Saray kadrosuna ilginç yorum Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası