Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saviola kalmak istiyor Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Saviola kalmak istiyor   Saviola kalmak istiyor Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 10:52 pm

Javier Saviola, Real Madrid’de oynamak istediğini ve Bernd Schuster yönetimi altında eski formuna ulaşacağına inandığını söyledi.

Saviola kalmak istiyor 764304123

Arjantinli Javier Saviola, Madrid kulübüne ve teknik yönetime imalı mesajlar verdi.

Madrid kulübün Saviola’ya yaptığı açıklamada, Schuster’in ekibinde forma şansının çok az olduğu ve kendisine yeni bir kulüp bakmasının daha hayırlı olacağı belirtiliyordu.

Ancak Saviola, bu açıklamaya katılmadığını dile getirdi. Marca gazetesine konuşan Saviola, “En önemli şey teknik direktörün güvenini kazanmaktır ve yeni sezonda Schuster’in güvenini kazanacağıma inanıyorum” dedi.

“Umut ediyorum ve diliyorum ki yeni sezonda Real Madrid’de bomba gibi bir sezon geçireceğim”

“Günden güne bütün dengelerin değiştiği dünya futbolunda ben, şu an için Real Madrid’de kalmayı seçtim”

“Şimdi yeni sezon hazırlıklarımı sürdürüyorum, hazırlık dönemi bittiğinde gidip gitmeyeceğimi hep beraber göreceğiz”

Madrid’in David Villa ya da Carlos Tevez’i transfer edebilmek için Saviola’nın satılmasından elde edilecek parayı kullanacağı, bu yüzden Saviola’nın yeni sezonda büyük ihtimalle takımda düşünülmediği söyleniyor.

AA
Kullanıcı İmzası
Saviola kalmak istiyor Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası