Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Keane'den Tottenham dörtlüsüne kanca! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ßy_Kadaw®a
administratör administratör
ßy_Kadaw®a

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 210 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Reis Lakap :
MesajKonu: Keane'den Tottenham dörtlüsüne kanca!   Keane'den Tottenham dörtlüsüne kanca! Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 11:48 am

Premier League ekiiplerinden Sunderland'in teknik direktörü Roy Keane hepsini alamayabileceğini söylese de Tottenham forması giyen Steed Malbranque, Pascal Chimbonda, Teemu Tainio ve Younes Kaboul hakkında olumlu transfer görüşmelerin yaptıklarını dile getirdi.

21 Temmuz 2008 , 16:45

Sporting Lizbon'la oynadıkları ve 3-1 kazandıkları hazırlık maçından önce bu transfer teklifi hakkında açıklama yapan Keane artık kararın oyunculara ve menajerlere kaldığını dile getirerek "Ya kara kediler (Sunderland) ile sözleşme imzalayacaklar ya da diğer teklifleri bekleyecekler" dedi.

Sunderland'in Steed Malbranque, Pascal Chimbonda, Teemu Tainio ve Younes Kaboul için önerdiği 23 milyon pound geçen hafta Spurs tarafından kabul edilmişti. Keane ise oyuncuları Sunderland'e gelmeleri için ikna etme konusunda elinden gelenin en iyisini yaptığını söyledi ve kararın artık oyuncular ve menajerlerine bağlı olduğunu söyledi.

Sporting Lizbon maçında Michael Chopra'nın yaptığı sert hareketle ikinci yarıda oyundan atılması hakkında dördüncü hakemle tartışan ve menajerlik kariyerinde ilk kez tribüne gönderilen Keane "Bu 4 oyuncudan da etkilendim ve bence onların da Sunderland ve neler yapmaya çalıştığımız hakkında anlattıklarımdan etkilendiğini düşünüyorum. Ancak bekleyip göreceğiz. Henüz bir haber almadık. Görüşmeler olumlu geçti ve ben üzerime düşeni yaptım. Artık karar oyucularda" şeklinde konuştu.

Keane Tottenham'dan 4 oyuncu transfer etmek istediklerini ve bunun zor bir olay olduğunu söylerken "Ancak 2 ya da 3 tanesini alabilirsek yine de mutlu olacağız" ifadelerini kullandı.

ajansspor
Kullanıcı İmzası
http://www.sonspor.eniyiforum.net
Keane'den Tottenham dörtlüsüne kanca! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası