Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Altan imzayı attı! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Haberci03
S.Moderatör S.Moderatör
Haberci03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 466 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Altan imzayı attı!   Altan imzayı attı! Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 4:02 pm

Altan imzayı attı!
Mersin İdmanyurdu, Çaykur Rizespor'un orta saha oyuncusu Altan'ı transfer ederken tecrübeli futbolcu, "Bu takıma geldiğim için mutluyum. Teknik direktörümüz, antrenörlerimiz, futbolcu kardeşlerimiz ve tecrübelerimiz ile bu sene Mersin İdmanyurdu'nu 1. Lig'e çıkartacağımıza inanıyorum" dedi.

Macit Özcan Spor Kompleksi'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Mersin İdmanyurdu Kulübü Onursal Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, göreve geldiği ilk günden bu yana Mersin İdmanyurdu'na her türlü desteği sunduğunu söyledi. Özcan, "Yeni çıkan yasa gereği kulüp başkanlığı yapamıyorum. Fakat hiçbir zaman desteğimizi çekmedik. 9 senedir bu takımın yüzde 80 yükünü ben yüzde 20'lik kısmını da sponsorlar ve yönetici arkadaşlarımız çekti" dedi.

Bu sene iktidar muhalefet ayrımını bir kenara bırakıp, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in de hatır ve ricası ile iş adamlarından yardım sözleri aldıklarını hatırlatan Özcan, "O sözleri basının önünde verdiler, yerine getireceklerine inanıyorum. Güzel bir bütçe oluşturduk. Bu seneki hedefimiz iktidar muhalefet ve işadamları el ele vererek Mersin İdmanyurdu'nu önce Bank Asya 1. Lig'e sonra da Süper Lig'e çıkarmak olacak" diye konuştu. 2009 yılının Mart ayında seçimler olduğunu ve kendisinin seçime kadar elinden gelen desteği takıma vereceğini söyleyen Başkan Özcan, "Mersin İdmanyurdu bu sene ne pahasına olursa olsun çok zevkli müsabakalar seyrettirecek. Artık stadyumda oturulunca mağlubiyet sonrası oluşan surat asıklığı olmayacak. Artık zevkle maça gideceğiz. Böyle bir takım kurduğumuzu zannediyorum. Tüm yönetim üzerine düşen görevi yapıyor" şeklinde konuştu.

Altan'ın, Mersin İdmanyurdu'nu tercih ederek doğru bir karar verdiğini belirten Özcan, sözlerine şöyle devam etti; "Yıllardır büyük takımlarda mücadele eden Altan'ı Mersin İdmanyurdu'na transfer etmenin gururunu yaşıyoruz. Bunun için herkese teşekkür ediyorum. Bu destekler önceden verilseydi şimdi Süper Lig'de oynardık. Mersin, çok hızlı gelişen bir şehir. Biz önemli hizmetleri yerine getirdik. Süper Lig'i ağırlayacak bir tesisimiz var ama takımımız 2. Lig'de. Burada bir tezat var. Bunu 2-3 sene içinde düzelterek bu takımı şehrimize yakışır hale getirmeliyiz."

Kendisini 1 yıllığına Mersin İdmanyurdu futbolcusu yapan sözleşmeyi imzalayan 32 yaşındaki orta saha oyuncusu Altan Aksoy ise transfer sezonunda Süper Lig ekipleri de olmak üzere birçok takımdan teklif aldığını, ancak Mersin'deki birlik, beraberlik ve şampiyonluk özleminin tercihini kırmızı-lacivertli ekipten yana yapmasına neden olduğunu söyledi. Bu yıl diğer futbolcularla birlikte Mersin İdmanyurdu'nu en iyi noktaya taşıyacaklarına inandığını belirten Altan, "Bu takıma geldiğim için mutluyum. Teknik direktörümüz, antrenörlerimiz, futbolcu kardeşlerimiz ve tecrübelerimiz ile bu sene Mersin İdmanyurdu'nu Bank Asya 1. Lig'e çıkartacağımıza inanıyorum" dedi.

AA
Kullanıcı İmzası
Altan imzayı attı! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası