Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İbrahim Toraman özür diledi Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: İbrahim Toraman özür diledi   İbrahim Toraman özür diledi Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 12:37 am

İbrahim Toraman özür diledi
Beşiktaş'ın 2 Temmuz'da başlayan yurt dışı hazırlık kampının 2. gününde kavga ederek kadro dışı bırakılan takımın eski kaptanlarından İbrahim Toraman dün akşam kulüp başkanı Yıldırım Demirören ile görüşme yaptı ve kendisinden özür diledi.

Tecrübeli oyuncu yaşanan olay sonrası ilk kez başkan Demirören ile bir araya gelip özür dilerken, İbrahim Toraman'ın yarın bir basın toplantısı yaparak hem taraftardan hem de siyah beyazlı camiadan özür dileyeceği öğrenildi. Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleşecek basın toplatısının henüz saati netlik kazanmadı. İbrahim Toraman konu ile ilgili yaptığı açıklamada başkan ile yaptığı görüşmenin özür görüşmesi mahiyetinde olduğunu, şu an için Beşiktaş'a yeniden döneneceğine dair bir gelişme olmadığını bellirtti. Toraman, şunları söyledi:

"Yaşanan olaydan sonra başkanımız Demirören ile ilk kez bir araya geldim. Kendisi ile kısa bir görüşme yaptık ve hatamın fakında olduğunu ve ondan özür dilediğimi söyledim. Kendisi de bu özrümü kabul etti. Ancak yeniden takıma dönme konusunda aramızda bir konuşma geçmedi. Ben yarın yapacağım basın toplantısı ile taraftarımızdan ve camiamızdan da özür dileyeceğim. Şu an için yeniden Beşiktaş ile antrenmana çıkacağımı söyleyemem, ama ilerleyen günler ne gösterir bilmiyorum."

sporx
Kullanıcı İmzası
İbrahim Toraman özür diledi Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası