Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kazım Kazım futboluyla büyüledi Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Kazım Kazım futboluyla büyüledi   Kazım Kazım futboluyla büyüledi Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 12:49 am

Kazım Kazım futboluyla büyüledi 17332

Kazım Kazım futboluyla büyüledi

MTK karşısında oynadığı futbolla göz dolduran Fenerbahçe'nin genç yıldızı Colin Kazım maç sonrası duygularını anlattı.
MTK karşısında oynadığı futbolla göz dolduran Fenerbahçe'nin genç yıldızı Colin Kazım, Euro 2008, Fatih Terim ve Aragones'in kendisine çok şey kattığını söyledi.

Kazım maç sonrası performansıyla ilgili bir soruya verdiği cevapta, "Euro 2008 bana çok şey kattı. Fatih Terim de bana çok şey kattı. Aragones’in de bana güven vermesi performansımı arttırıyor. Geçen sezon yaşadığım dil sorununu da artık aştım" dedi.

Başarılı oyuncu, MTK maçıyla ilgili olarak ise "MTK aslında iyi ve güçlü bir takım. Eğer olumsuz bir sonuç alsaydık çok fazla eleştirilirdik. Rövanş maçında da aynı futbolu sergilemeliyiz" diye konuştu.

AA
Kullanıcı İmzası
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: ''Fatih Terim özgüven aşıladı!''   Kazım Kazım futboluyla büyüledi Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 1:54 am

Fenerbahçe'nin MTK Budapeşte'yi 2-0 mağlup ettiği mücadelenin yıldızlarından Kazım Kazım özellikle Euro 2008 sırasında Fatih Terim'in kendisine özgüven aşıladığını ve bunun yeni teknik direktörü Aragones ile devam ettiğini söylerken MTK maçının zor geçtiğini dile getirdi.

İşte maçın yıldızlarından Kazım'ın açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri :

Geçen sezon takımda yeniydim. Dil problemi vardı. Türkiye'ye alışma süreci geçiriyordum. Ancak şu anda bu zorlukları aştım ve sadece futbola konsantre oluyorum. Özellikle Euro 2008'de oynarken Fatih Terim bana özgüven aşıladı. Bugün bunu Aragones'ten de görüyorum. Takımın kendine güvenerek oynaması bana enerji veriyor.

Teknik olarak bizim kadar iyi olmasalar da MTK da fizik olarak güçlü bir takım. Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek istiyorlardı. Bugün kazandık diye herkes kolay bir maç olduğunu sanabilir ancak kolay bir maç olmadı.

ajansspor
Kullanıcı İmzası
Kazım Kazım futboluyla büyüledi Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası