Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Ronnie'yle kazanabiliriz!" Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ßy_Kadaw®a
administratör administratör
ßy_Kadaw®a

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 210 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Reis Lakap :
MesajKonu: "Ronnie'yle kazanabiliriz!"   "Ronnie'yle kazanabiliriz!" Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 12:01 pm

Brezilya Milli Takımı'yla 2008 Pekin Olimpiyatları'na hazırlanan Milanlı Alexandre Pato yeni takım arkadaşı Ronaldinho'yla mücadele edecekleri her turnuvada şampiyonluğa ulaşabilecek bir ekip olduklarını iddia etti.

20 Temmuz 2008 , 13:22

Milan'ın Brezilyalı süper yıldızı Alexandre Pato 2008 Pekin Olimpiyatları hazırlıkları sırasında Gazzetta dello Sport'la yaptığı özel röportajda yeni takım arkadaşı ve vatandaşı Ronaldinho'yla mücadele edecekleri her turnuvada şampiyonluğa ulaşabilecek bir ekip olduklarını iddia etti.

"Kaka ve Ronaldinho gibi iki süper yıldızla birlikte oynayacak olmam benim için büyük şans, onların yanında bana çok fazla iş düşmeyecektir. Ronaldinho'nun bu takıma getireceği havayla hem Serie A'da hem de UEFA Kupası'nda şampiyon olabiliriz."

"İtalya'da oynadığım yarım sezonda çok şey öğrendim, tek üzüntüm takımın bu sene Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edemeyecek olması. Ancak bu ayrılık bir sezonla sınırlı kalacak."

ajansspor
Kullanıcı İmzası
http://www.sonspor.eniyiforum.net
"Ronnie'yle kazanabiliriz!" Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası