Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gürhan: ''Aragones renkli bir kişilik'' Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Gürhan: ''Aragones renkli bir kişilik''   Gürhan: ''Aragones renkli bir kişilik'' Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 1:58 am

Gürhan: ''Aragones renkli bir kişilik''
Fenerbahçe'nin genç yıldızı Gürhan, verilen şansı en iyi şekilde kullanmak istediğini belirterek, yeni teknik direktörleri Aragones'i değerlendirdi..

Gürhan MTK maçı sonunda şunları söyledi;

“Bugün hocamız bana şans tanıdığı için teşekkür ediyorum Uzun zamandır, istenen performansı sergileyememiştim, artık kendimi bulmak istiyorum. Verilen şansı en iyi şekilde değerlendirdiğime inanıyorum. Bugün de elimden geleni yaptım.”

“Normalde forvet arkası oynardım ama her bölgede oynayabilirim. Şuan hocam beni solda deniyor, ben de burada elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

“Hocamız çok disiplinli biri. Ama sert denemez. Renkli bir kişilik. Yeri geliyor bizi güldürüyor, yeni geliyor disiplinli olmamızı istiyor. Ben çok başarı olacak diye düşünüyorum.”

ajansspor
Kullanıcı İmzası
Haberci03
S.Moderatör S.Moderatör
Haberci03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 466 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Geri: Gürhan: ''Aragones renkli bir kişilik''   Gürhan: ''Aragones renkli bir kişilik'' Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 2:33 am

Türk futboluna buyuk bır kazanc olur inşallah
Kullanıcı İmzası
Gürhan: ''Aragones renkli bir kişilik'' Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası