Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Doğa "fazlasını beklemeyin" diyor! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Doğa "fazlasını beklemeyin" diyor!   Doğa "fazlasını beklemeyin" diyor! Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 5:30 pm

Eskişehirsporlu futbolcu Doğa Kaya Eskişehirspor ile düşme korkusu yaşamadan orta sıralarda yer almaları halinde hedefe ulaşacaklarını söyledi. Eskişehir'in her zaman fazlasının beklendiğini söyleyen Doğa, "Eski günler yok artık" dedi..

Doğa, Futbol Federasyonu'nun aylık resmi yayın organı Tam Saha dergisinin Ağustos sayısında yer alan röportajında, ''Bence lige yeni çıkan takımların ismi ne olursa olsun hedefi orta sıralarda yer almak olmalı. Çünkü çok yeni bir kadroyuz, çok sayıda yeni oyuncu geldi. Bu da normal bir şey. Önemli olan oyuncuların birbirine uyum sağlaması. Aksi halde ne kadar iyi oyuncularınız olursa olsun başarı elde edemezsiniz'' dedi.

Eskişehir'de her zaman çok fazlasının beklendiğini ifade eden Doğa, ''Çünkü geçmişte çok büyük başarılar yaşamış bir camia var. Ama eski günler yok artık. İnsanların da bunu anlaması gerek. Büyük takımların ekonomik güçleriyle bizimki aynı değil. Hele ilk sezonda zirveye oynuyoruz dersek komiklik yapmış oluruz'' diye konuştu.

Taraftar desteğiyle oynamanın çok önemli bir etken olduğunu belirten Doğa, şunları kaydetti:
''Eskişehir'de bazı maçlarımızı sadece taraftarımızla kazandık. Çok kötü başladığımız maçlar vardı ama taraftarın desteğiyle bu maçlardan galibiyetle ayrıldık. Bizim taraftarımız hakemi baskı altına almıyor ama rakibi ürkütüyor, bizi de motive ediyor. Böyle taraftar karşısında koşmaya ve sonuna kadar maça asılmaya kendinizi mecbur hissediyorsunuz.''

Doğa, kariyeri ile ilgili planlamalar yaptığını ifade ederek, şunları söyledi:
''Bu sezon hem benim için hem de Eskişehirspor için çok önemli. Öncelikle burada iyi futbol oynamak istiyorum. Eskiden 2-3 sene sonrasını düşünürdüm ama hiçbir planım gerçekleşmedi. Artık hep önümdeki sezona bakıyorum. Şimdi de Eskişehirspor'da başarılı olmak amacındayım. Sonrasına bakacağım. Çünkü gördüm ki bu işler konuşmakla olmuyor. Hayal kurup da o hayalleriniz gerçekleşmediğinde kendinizi daha kötü hissediyorsunuz. Bu yöntemle artık hayal kırıklığı yaşamayacağımı düşünüyorum.''

ajansspor
Kullanıcı İmzası
Doğa "fazlasını beklemeyin" diyor! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası