Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güller: "Eleştirilere anlam veremiyorum" Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
menager03
moderatör moderatör
menager03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/07/08 Mesaj Sayısı : 417 Nerden : afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: Güller: "Eleştirilere anlam veremiyorum"   Güller: "Eleştirilere anlam veremiyorum" Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 5:43 pm

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, hazırlık maçları sonunda yapılan eleştirilere cevap vererek, "Lig başlamadan bu kadar eleştiri yapılmasına anlam veremiyorum" dedi.

Hazırlık maçlarında alınan sonuçların taraftarları memnun etmediğinin farkında olduğunu ancak sezon başlamadan yapılan ağır eleştirilere anlam veremediğini söyleyen Teknik Direktör Serhat Güller, "Hazırlık maçlarında şu ana kadar galibiyet alamadık. Ancak takımımız iyi futbol oynuyor. Bunu defalarca söyledim. Hazırlık maçlarının önemli olmadığını, bizim için ligin önemli olduğunu belirttim. Ancak daha lig başlamadan eleştiriler başladı. Eleştirilere cevap vermek istemiyorum. Zaten maçlara yedek ağırlıklı kadrolarla çıktık. Bizi eleştirenlere gerçek Boluspor'u ligde göstereceğiz" diye konuştu.

Boluspor'un iyi yolda olduğunu ifade eden Güller, "Hazırlık karşılaşmalarında yeni gelen oyuncularımız ile eski oyuncularımızı kaynaştırıyoruz. Bu anlamda hazırlık maçları çok faydalı oluyor. Geçtiğimiz yıl da maç kazanamamıştık. Ancak final oynadık. Sabırlı olunması gerekiyor. Boluspor iyi yolda" ifadelerini kullandı.

ajansspor
Kullanıcı İmzası
Güller: "Eleştirilere anlam veremiyorum" Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası