Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

D.Bakır'da 3 imza Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Haberci03
S.Moderatör S.Moderatör
Haberci03

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 466 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Lakap :
MesajKonu: D.Bakır'da 3 imza   D.Bakır'da 3 imza Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 3:30 am

D.Bakır'da 3 imza
Bank Asya 1. Lig takımlarından Diyarbakırspor, Teknik Direktör Coşkun Demirbakan ve 3 futbolcuya imza attırdı.

Diyarbakırspor Kulüp Basın Sözcüsü Ömer Serdar Çimen, Teknik Direktör Coşkun Demirbakan ile futbolculardan Sivassporlu Aytaç Ak, Mardinsporlu Fırat Sancar ve Adana Demirsporlu Erhan Çatalçam’a İzmit Kartepe’de imza attırdıklarını açıkladı.

Çimen, Teknik Direktör Coşkun Demirbakan’ın İzmit Kartepe’deki imza töreninden sonra yeni sezona ilişkin kamp çalışmalarını sürdüren takımın başına geçtiğini kaydetti.

Yönetim olarak Diyarbakırspor için her şeyin en iyisini yapmaya çalıştıklarını dile getiren Ömer Serdar Çimen, “Teknik Direktörümüz Demirbakan şu anda Kartepe’deki kampta takımın başına geçmiş durumdadır. Ayrıca Aytaç Ak, Fırat Sancar ve Erhan Çatalçam’da takım ile antrenmanlarına başlamış durumda. Yeni sezonda şampiyonluğa ulaşacak bir ekip kurduğumuza inanıyorum. Yönetim olarak bu konuda teknik heyet ve de futbolcularımıza sonsuz güveniyoruz” dedi.

AA
Kullanıcı İmzası
D.Bakır'da 3 imza Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası