Son Dakika Spor Haberleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Dakika Spor Haberleri

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Serkan Kırıntılı iddialı! Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ßy_Kadaw®a
administratör administratör
ßy_Kadaw®a

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 210 Nerden : Afyon İş/Hobiler : Reis Lakap :
MesajKonu: Serkan Kırıntılı iddialı!   Serkan Kırıntılı iddialı! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 9:39 am

Serkan Kırıntılı iddialı!
Ankaragücü'nün milli kalecisi Serkan Kırıntılı, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, sarı lacivertli taraftarların bu sezon bambaşka bir Ankaragücü seyredeceklerini söyledi. Başarılı eldiven, milli formayı yeniden almaya çalıtığını da ifade etti..

02 Ağustos 2008 , 10:19

Yeni sezon hazırlıkları için Almanya'nın Münih kenti yakınlarındaki Bad Wörishofen'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Ankaragücü'nün milli kalecisi Serkan Kırıntılı yaptığı açıklamada, Almanya'da çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, takıma yeni katılan transferlerle güçlerinin daha da arttığını söyledi.

Yeni sezonda taraftarlara bambaşka bir Ankaragücü seyrettirmek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden milli kaleci, ''Taraftarlarımız emin olsunlar, bu sezon bambaşka bir Ankaragücü seyredecekler. Çok iyi bir takım olduk ve bunu sezon başlayınca herkes görecek. Ligin en renkli takımı biz olacağız'' diye konuştu.

Gazi Üniversitesi BEYSO'da antrenörlük okuyan Serkan, milli takımın bir çok kampına çağrılmasının ardından, Avrupa Şampiyonası kadrosuna dahil edilmeyişinin kendisini çok üzdüğünü belirterek şunları söyledi:
''Fatih hocam, bütün kamplara beni dahil ediyordu. Ben de kendimi Avrupa Şampiyonası'na hazırlamıştım. kadroda ismimi görmeyince çok üzüldüm. Arkadaşlarım orada oynarken yanlarında olmayı çok isterdim, ancak olmadı. Milli formayı tekrar giymek için çok çalışıyorum ve giyeceğime de inanıyorum.''

Geçtiğimiz sezon bir çok sakatlık geçirdiğini ve bunun performansını olumsuz yönde etkilediğini ifade eden milli kaleci, bu sezonun hem kendisi açısından hem de takımı açısında çok başka geçeceğine inandığını sözlerine ekledi.

ajansspor
Kullanıcı İmzası
http://www.sonspor.eniyiforum.net
Serkan Kırıntılı iddialı! Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası